AK PARTİ DİLOVASI SKM'DEN DEV KADRO

AK PARTİ DİLOVASI SKM'DEN DEV KADRO
03 Ekim 2015, Cumartesi - 12:25

 

 

Ak Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) başkanı Mahmut Kocabay başkanlığında Skm Yönetimi ile Ak Parti Dilovası İlçe Binasında ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya SKM yönetimi, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman, İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve ilçe yöneticileri katıldı.

 

100 KİŞİLİK DEV KADRO İLE ÇALIŞIYORUZ

İlçe SKM Başkanı Mahmut Kocabay başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda hazırlanan projeler gözden geçirildi. 100 kişinin görev alacağı İlçe SKM' de ilk toplantılarını gerçekleştiren Mahmut Kocabay, parti olarak seçimlere önem verdiklerini her an hazırmış gibi hareket ettiklerini kaydetti. Seçimlere disiplinli bir şekilde hazırlandıklarını ve başarılarının da seçime verdikleri önemden geldiğini söyleyen Kocabay, ekibinin çok iyi olduğunu belirtti.

 SKM olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Mahmut Kocabay, “Seçim çalışmalarımızı çok büyük bir sayı heyetiyle yapacağız. Sorumluluk birimlerimizi oluşturduk ve görevlendirmelerimizi yaptık. Çalışmalarımızda son bilimsel yöntemleri ve son teknolojiyi kullanacağız” dedi. Kocabay, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde 5’i programlardan olmak üzere tanıtım ve medyadan, hukuk işlerinden, bilgi işlemden, idari ve mali işlerden ve müşahit eğitimlerinden, kadın ve gençlik kollarından sorumlu 100 kişinin görev yapacağını söyledi.

 

İLÇE SKM YÖNETİMİMİZ MUHTEŞEM BİR KOORDİNASYON İÇERİSİNDE

AK Parti'nin bir hizmet partisi olduğunu ve kadrolarının halkın derdine çare bulmak için çalıştığını kaydeden Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman," Türkiye'nin ve AK Parti iktidarının, halkın desteğiyle içinden geçtiği şu günlerden daha güçlenerek çıkacağını belirterek, "Biz halkın duasıyla, destekleriyle, oylarıyla, sözleriyle rotamızı çizmişiz. Bizim davamız hizmettir. İl Başkanlığımızın koordinesinde İlçe SKM yönetimimiz muhteşem bir koordinasyon içerisinde çalışma yapacaklarından eminim" diye konuştu.

 

GENEL SEÇİMLER ÖNCESİ CİDDİ HAREKETLİLİK YAŞIYORUZ

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Cemil Yaman' dan sonra söz alan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise, "1 Kasım yapılacak olan Genel seçimler öncesi ciddi bir hareketlilik yaşıyoruz. Genel seçimi başarılı bir şekilde atlatacağımızdan hiç şüphemiz yok. Ak Parti olarak seçimlere her zaman hazırız. Amaç sadece Genel Seçimlerde başarılı olmak değil, 2023 seçimleri için bu seçimler birer basamak olacaktır" dedi.

 

SEÇİM PROGRAMIMIZ GÜNLER ÖNCESİNDE HAZIRLANDI

 

Son olarak söz alan Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ise, seçim çalışmalarını parti binasının en üst katından yürüteceklerini ifade ederek seçim programları kapsamında yapılacak olan çalışmaların günler öncesinden belli olduğunu söyledi. SKM olarak ilk çalışmalarının üye ziyareti olacağını dile getiren Başkan Akbulut, “Tüm teşkilatlarımızla sandık esaslı çalışma yapacağız. Ziyaretimizde temel veri olarak mahalle ve sandık ölçekli bilgiler olacak. Dilovası'nda hangi mahallede kaç seçmen, kaç sandık olduğu ve aldığımız oy oranlarını göreceğiz” dedi.

 
 
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki