Ak Parti Dilovası SKM Diliskelesi Esnafını Ziyaret Etti

04 Ağustos 2014, Pazartesi - 13:51

 

Cumhurbaşkanı seçimine günler kala SKM çalışmalarını sürdüren AK Parti Dilovası ilçe Teşkilatı Diliskelesi esnafını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı seçimine günler kala SKM çalışmalarını sürdüren AK Parti Dilovası ilçe Teşkilatı, Diliskelesi esnafını ziyaret ederek Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi. Esnaf ziyaretine Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti Dilovası Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) Başkanı Mustafa Şahin ve Ak Parti Dilovası İlçe Yönetimi katıldı.

MİLLET İRADESİ İLE  DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE

Halkımızın ilk defa Cumhurbaşkanını kendi iradesi ile seçeceğini belirten Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut; "Bugüne kadar bir çok seçime hep birlikte çalışarak koşturarak girdik. Şimdi önümüzde ülkemiz için tarihi bir seçim var. Ülkemizin kuruluşundan bu yana 91 yıl sonra ilk defa halkımız Cumhurbaşkanını seçecek. Halkımız Allah’ın izniyle bundan önceki seçimlerde nasıl güvendiyse destek verdiyse inşallah Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Başbakanımıza sahip çıkacak ve onu Cumhurbaşkanı yapacaktır. Hedef 2023 hedefini koyduk. İnşallah Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında güçlü bir Türkiye ile Dünyada önemli bir konuma ulaşacağız” dedi.

 

10 AĞUSTOS'U ÖNEMSİYORUZ

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin en önemli seçimin olduğunu dile getiren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “En önemli hedefimiz Cumhurbaşkanlığı seçimleridir. 12 Yıldır ülkemiz için gecesini gündüzüne katan, halkın takdirini her zaman alan Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olması için bizlere büyük bir görev düşmektedir. İnşallah yine hep birlikte bu büyük lidere destek olacağız. Dilovası, Kocaeli’nde Başbakanına verdiği destekle adından söz ettirecektir. Referandumda aldığımız oyun üzerine çıkacağız. Hayatımın en önemli seçimi önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimidir. Tüm dünyanın örnek aldığı bu kadar özverili bir lider için, Başbakanımız için sandık başına gideceğiz. 10 Ağustos’u önemsiyoruz ve bu seçimi kazandıracağız.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki