Ak parti coştu

Ak parti coştu
27 Kasım 2016, Pazar - 00:41

Çayırova ak parti ilçe başkanlığının belediye kültür salonunda düzenlediği ilçe danışma meclisi toplantısında partililer salona sığmadı

Ak parti Çayırova ilçe teşkilatının düzenlediği danışma meclisi toplantısında yaptıkları çalışmaları anlatan ilçe başkanı Zafer Kılıç’ın konuşması sık sık partililerin tezahüratlarıyla kesildi.Salonda bulunan coşkulu kalabalığa hitap eden ilçe başkanı Kılıç ilçe kongrelerimiz şimdilik durduruldu. Gündemimizde referandum var, Partimizin kurucusu dünya lideri sayın Cumhur başkanımız başkan olana kadar gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunların farkındayız. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Fırsatçılara meydanları bırakmayacağız, ilk günkü aşkla daha çok çalışacağız. Çok değerli cefakar dava arkadaşlarım,kardeşlerim,Rabbim hepinizden razı olsun, sizlerin fedakarlığı sonucu partimiz Çayırova’da git gide güçleniyor,bu vesile ile hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum Dedi.

 

HİÇ MÜTAVAZİ OLAMAYACAĞIM

Çayırova Ak Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuşan Belediye Başkanı Şevki Demirci, “İlçeye 30 yılda yapılmayan, yapılamayan projeleri ben şu geride kalan görev süresi içinde hayata geçirdim. Açıkçası Çayırova için bir şans olduğum konusunda mütavazi olamayacağım.” dedi.

Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Belediye başkanı Şevki Demirci’nin evsahipliği yaptığı Belediye Kültür Salonu’nda düzenlenen Çayırova Ak Parti İlçe Danışma Meclis Toplantısı’nda Kocaeli Milletevekili Zeki Aygün, Derince Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Şirin, Gebze Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Soba, Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, gençlik ve kadın kolları başkanları ve yönetim kuruşlu üyeleri, meclis üyeleri ve diğer partililer katıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki