AK Kadınlar Gebze’de toplandı

AK Kadınlar Gebze’de toplandı
03 Ekim 2015, Cumartesi - 12:01

 

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı ilçe kadın kolları başkanları toplantısını Gebze’de gerçekleştirdi. Toplantıya AK Parti MKYK üyesi Zeki Aygün’de katıldı

 

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Emine Macit Zeybek ve ilçe kadın kolları başkanları toplantı öncesi Kocaeli Milletvekili MKYK üyesi Zeki Aygün ile birlikte bir araya seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Emine Macit Zeybek başkanlığında gerçekleşen toplantıda İl kadın kolları Siyasi Hukuki İşler Başkanı Emine Okanalp Seçim İşleri Başkanı Hicran Bozkurt ve SKM Başkanı Elif Aydın toplantıya katılım sağladı.

 

SANDIKTA CEVABI VERİLECEK

Başkan Zeybek, toplantı sonunda ilçe başkanlarına yaptığı değerlendirmede; “Cumhurbaşkanımız için muhtar olamaz dediler milletimizin takdiri ile Başbakan olmuştur. Yine aynı muhalefet başkanları Cumhurbaşkanlığı makamında yeri yoktur’ dedi Türkiye siyasi tarihinde milletin oyu ile seçilen Cumhurbaşkanı oldu” dedi. Zeybek “Muhalefet parti başkanlarının söylediklerini boşa çıkartan bu millet her seçimde olduğu gibi 1 Kasım’da vatandaşımız sandıkta cevabını bir kez daha verecektir” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki