Ak Gençlik Müşahitlerini Unutmadı

07 Aralık 2015, Pazartesi - 14:27

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları müşahitleri ile bir araya geldi. Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, Teşkilatlanmadan Sorumlu Birim Başkanlığı ve Seçim İşlerinden Sorumlu Birim Başkanlığı öncülüğünde seçim günü görev alan gençleri piknikte ağırladı.  Gençler gönüllerince Kuştepe’de eğlendiler. 
Çayırova’nın en büyük mahallelerinden olan Özgürlük, Cumhuriyet, Yenimahalle, Akse, Emek, İnönü, Çayırova, Şekerpınar ve Atatürk mahalleleri gençlerinin katıldığı toplantıya AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya, Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Şentürk, Belediye Başkan Yardımcıları katılım sağladı.
PARTİMİZ DAİMA GENÇLERİN YANINDA
Toplantı da ilk konuşmayı yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman “Sizlerin nezlinde sadece seçim zamanları değil, sürekli bizlere destek veren ve her zaman yanımızda olan Teşkilatımızın her kademesinde görev alan teşkilat mensuplarımıza, seçim günü emek veren müşahit kardeşlerimize ve diğer tüm konuklarımıza çok emeklerinden ve fedakarlıklarından ötürü teşekkür ediyorum. Yaptığımız her çalışmada bizleri şevklendiren gençlerimizin sıkıntı ve problemlerini kendimize dert edindiğimizi belirtmek isterim. Bu problemlerin çözülmesi hususunda partimizin her zaman sizlerin yanınızda olacağından hiç kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu. 
HİÇBİR ZAMAN ÇEKİNMEYİN
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Bugün bu güzel organizasyon da bizleri bir araya getiren İlçe Gençlik Kolları Başkanımıza ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Seçim günü emek veren müşahit kardeşlerimize, genç kardeşlerimize ve seçimden sonra da hız kesmeden çalışmaya devam eden teşkilatımızın her kademesinde görev alan teşkilat mensuplarımıza, yapmış oldukları özverili çalışmalardan ötürü teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak da parti olarak da gençlerimize sahip çıktık sahip çıkmaya devam edeceğiz. Hiçbir zaman çekinmeyin ve bir sıkıntınız olduğu zaman bizlere gelin. Sizlere yardımcı olmak boynumuzun borcudur.” dedi.
AYDINLIK GELECEK VE AYDINLIK NESİLLER İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, “Öncelikle İbrahim Kardeşime ve onun nezlinde bugün burada olan ve seçim zamanında bizleri yalnız bırakmayarak görev ayırt etmeksizin gece gündüz çalışan tüm genç kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bugün bu organizasyonu yapan ve sizlerin daima destekçisi olan bir gençlik kolları başkanınız olduğu için gurur duymalısınız ki ben öyle yapıyorum. Bende Gençlik Kolları’ndan gelen bir ağabeyiniz bir kardeşiniz olarak sizlerin her zaman yanında olduğumu bilmenizi isterim. Biz bir aileyiz ve her zaman birbirimizin destekçisi olacağız. Unutmayın ki siz demek aydınlık gelecek ve aydınlık nesiller demektir.” dedi. 
AK PARTİ GENÇLERİN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ
Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Ak Partinin bu ülke gençliğine her zaman en büyük desteği verdiğini gerek sizler gerekse de milletimiz çok açık bir şekilde görmektedir. Siz gençler ülkemizin ve partimizin destekçisi olduğunuz müddetçe her yeni nesil geçmişi daha iyi anlayıp geleceğe daha büyük katkılar sağlayacaktır. Biliyorsunuz ki bizlerin amacı gelecek nesillerimize emanet edeceğimiz yarınlarımızı daha huzurlu ve mutlu bir Türkiye paydası altında toplamaktır. Ben İl gençlik Kolları başkanınız olarak bir kez daha İbrahim kardeşime ve sizlere vermiş olduğunuz emek ve destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Büyük emeklerle hazırlanan piknik programı konuşmaların ardından program gençlerinin çuval yarışması, yumurta oyunu ve ip çekme oyunu ve hediye takdimi  gibi birçok etkinliklerin ardından sona erdi.
 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki