AK Gençlik Kolları 2 bin fidan dikti

AK Gençlik Kolları 2 bin fidan dikti
04 Nisan 2016, Pazartesi - 11:27

AK Parti İl Gençlik Kolları, “Orman Haftası” sebebiyle 2 bin adet fidan dikti. Fidan dikiminde teşkilat balık ekmek ziyafeti verdi.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı “Orman Haftası” sebebiyle bugün Umuttepe mevkiinde bulunan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Hatıra Ormanı’na tam 2 bin adet fidan dikti. Ağaç dikim törenin AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman ve İlyas Şeker, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Gençlik Kolları Genel Merkez MYK Üyesi Elif Rabia Toptancı, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre ve parti teşkilatı katılım gösterdi. Fidan dikimi öncesinde partililere balık ekmek dağıtıldı. 

Fidan dikimi öncesinde konuşan Başkan Karaosmanoğlu,” AK Parti gençliği her zaman hayırlı işler yapar. Nerede yaramaz bir şey varsa orada biz yokuz. Ama nerede faydalı bir iş varsa bir orada olacağız. Ben bu anlamda başta Gençlik Kolları MYK Üyesi Elif Rabia Toptancı, İl Başkanım Şemsettin Ceyhan’a ve İl Gençlik Kolları Başkanım Emre Kahraman’a teşekkür ediyorum” dedi.

İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise, “AK Parti Kocaeli Teşkilatları olarak her daim çalışıyoruz. Dün eğitim çalışması ile sabah 9 dan akşam 8’e kadar gençlik çalışmasındaydık. Bizler teşkilatlar olarak her zaman çalışmayı hem milletimizi hem teşkilatlarımızı bu manada iyi noktalara götürmeyi şiar edindik. Rabbin inşallah bu birlik ve beraberliğimizi daim etisin” şeklinde konuştu.  Konuşmaların arından tüm teşkilat hatıra ormanına fidan dikti. 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki