AK GENÇLERDEN AHDE VEFA PROGRAMI

27 Nisan 2015, Pazartesi - 19:35

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimi, Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları’nın kuruluşundan bugüne kadar gençlik kolları yönetiminde görev yapan partililer ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz akşam Tepe Restaurant da gerçekleşen Ahde vefa programına Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimi, Ak Parti Dilovası İlçe SKM Başkanı İhsan Şanlı, Ak Parti Dilovası İlçe Eski Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık, Ak Parti Dilovası İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Erkan Arslan ve Halil İbrahim Arslan ve Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları’nın kuruluşundan bugüne kadar görev yapan partililer katıldı.

 

TEŞEKKÜRLERİMİ BORÇ BİLİRİM

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları’nın kuruluşun da emeği geçen ve bayrağı devraldığı ağabeyleri ile bir araya gelmekten mutlu olduğunu belirten AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya,”Dilovası Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın kuruluşundan bu yana emeği geçen Eski İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve yönetimlerine, Mahalle Başkanlarımıza ve yönetimlerine vermiş oldukları emekler ile Dilovası’nda Ak Partimizi 2 dönemdir iktidara taşıyan ağabeylerimizden, ablalarımızdan ve kardeşlerimize teşekkürlerimi borç bilirim. Devraldığımız bayrağı yönetici kardeşlerim ve sizlerin destekleri ile daha da yükseğe taşıyacağımızdan şüpheniz olması. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederim” dedi.

 

HEPİNİZİN EMEĞİ VAR

Gece gündüz demeden emek veren herkese teşekkür eden Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut,”Bugün sağlanan barışta, akan kanın durmasında, kardeş kavgalarının son bulmasında sizlerinde emeği vardır. Birlik ve beraberlik içerisinde kocaman bir aile olan partimiz bu güne kadar çok önemli seçimleri başarı ile kazandık, önümüzdeki genel seçimleri de büyük bir başarı ile kazanacağımıza inanıyorum. Partimizin başarısında hepinizin emeği var, verdiğiniz emekler için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Artık anaların akan gözyaşlarının durduğu ve kardeş kanın akmadığı bir ülkeyiz diyen Diovası Belediye Başkanı Ali Toltar, bu barış ortamının kalıcı hale gelmesi için canını dişine takan ve bu uğurda canını bile ortaya koyan başta Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakanımız Sn. Ahmet Davuoğlu’nun ve bizim büyük Ak Parti ailemizin hepsinin ayrı ayrı emeği var. Sizlere de AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatının kuruluşundan bu güne kadar vermiş olduğunuz destek ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki