AK gençler hurma ve su dağıtacak

24 Haziran 2015, Çarşamba - 14:14

AK Parti İl Gençlik Kolları, Ramazan ayı boyunca iftara yetişemeyen vatandaşlara duraklarda, kırmızı ışıklarda, kalabalık yerlerde ve meydanlarda iftarlarını açmaları için hurma ve su dağıtılacak

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, 7 Haziran seçimlerinin ardından gençlik kollarının çalışmaları hakkında basın açıklaması yaptı. Gençlik kollarının saha çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Kahraman, Cuma gününden itibaren “İftara 5 Kala” projesini başlatacaklarını kaydetti. İftarını yapamayan vatandaşlara iftarlarını açmak için hurma ve su dağıtımı yapacaklarını belirten Kahraman, dağıtımı kırmızı ışıklarda, kalabalık alanlarda, duraklarda yapacaklarını kaydetti.

İFTARA 5 KALA 

Yoğun bir seçim sürecinin ardından saha çalışmalarına devam ettiklerini belirten Emre Kahraman, “Seçimlerin ardından Mursi’ye çıkan idam kararını protesto ettik. Teşkilat performans sisteminde Mayıs ayında Türkiye birincisi olduk. Şimdi de farklı bir organizasyonla karşınızdayız. İftara 5 kala programımla iftara yetişmeyen vatandaşlarımıza hurma ve su ikramında bulunacağız. İftarlarını yapmayanlara küçük bir sürpriz yapacağız” dedi.

İFTAR YAPILACAK

Kırmızı ışıklarda, kent meydanlarında, duraklarda, kalabalık yerlerde dağıtımları yapacaklarını belirten Kahraman, “Her ilçede 15 kişilik ekiplerimiz olacak ve ekiplerimiz Cuma ve Pazartesi günleri yapacağız. İlk etkinliğimizi Cuma günü yapacağız” dedi. 2 Temmuz’da farklı bir organizasyonunla yapacaklarını belirten Kahraman, “İzmit ya da Gebze merkezde iftar yapacağız. Şaşalı değil, simit ve hurma ile vatandaşlarımızla ve teşkilatlarımızla birlikte iftarımızı yapacağız” dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki