AK GENÇLER COŞTU BİRKERE

31 Ocak 2015, Cumartesi - 22:25

 

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan kongresi partililerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

AK Parti Çayırova 3. Olağan kongresinde AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Yeniden Kerem Coşkun seçildi. İstiklal marşı, Ak Çayırova gençliğin hazırladığı slayt gösterimi başkanların birlik ve beraberlik mesajları konuşmaları ile gerçekleşen kongrede renkli kareler yaşandı. AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç’a gençler “Gençliğin Abisi Çayırovanın Zaferi” ile sevgi gösterisinde pankart açarak bulundular.

 

YOĞUN KATILIM OLDU

 

3. Olağan Kongreye Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri M. Ali Okur, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek ve yönetimi, Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın ve yönetimi, Kocaeli Ak Parti kadın kolları başkanı Oya Tuncel Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yönetimi, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Ak parti Kocaeli il yöneticileri Ayşin Balcılar, Yekta Türker, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve yönetimi,  Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve yönetimi,  Ak Parti Dilovası Osman Akbulut ve yönetimi, Ak Parti Çayırova Kadın Kolları Başkanı Av. Banu Çürüksuludemir ve Yönetimi, Ak parti Çayırova belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları, muhtarlar, STK temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

KONGRE HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ İLE SON BULDU

Çayırova belediye kültür Salonu’nda gerçekleşen AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları 3. Olağan Kongresi sonucu İlçe Gençlik kolları Başkanlığına Kerem Coşkun seçildi. Başkan Coşkun ve yönetiminin sevincini protokol ve partililer büyük bir coşku ile paylaştılar.

 

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki