Ak Genç Dilovası'ndan Arslan'a Geçmiş Olsun Ziyareti

Ak Genç Dilovası'ndan Arslan'a Geçmiş Olsun Ziyareti
05 Ekim 2016, Çarşamba - 11:31

Geçtiğimiz gün ameliyat olan Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Erkan Arslan'ın annesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları Yönetimi İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Erkan Arslan'a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Geçtiğimiz gün ameliyat olan Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Erkan Arslan'ın annesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Geçmiş olsun dileklerini ileten Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya; " İlçemizin temsilcisi olarak bizleri temsil eden Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya'dan sorumlu İl Başkan Yardımcımız Erkan Arslan'ın  ameliyat olan annesine Rabbim Şafi isminin tecellisi ile şifa nasip etsin." dedi.

Gerçekleşen ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Erkan Arslan; "Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetiminin nazik ziyaretlerinden ve temennilerinden dolayı teşekkür ediyorum. " dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki