~~AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yönetimi Çayırova’da bulunan okulları ziyaret etti. AK Gençler son olarak Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’u ziyaret etti.
Çayırova’da bulunan okulları ziyaret eden AK Gençler, okul müdürlerinden okulla ilgili bilgi aldı. AK Gençler son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’u ziyaret ederek 2018 - 2019 eğitim-öğretim yılında başarılar diledi. AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, gençliğinin iyi eğitilmesine ve değerli bireylerin ilçeden de çıkarak Türkiye'de söz sahibi olmasına önem verdiklerini söyledi. Başkan Güler, “2018-2019 eğitim-öğretim yılı Çayırova’mıza hayırlı olsun. Bizler gençlerimizin iyi eğitim almasını isteriz. İyi eğitimcilerle ve iyi öğretmenlerle başarılı ve kaliteli insanlar yetiştirmek mümkün.
GENÇLER TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ
Biz siyasiler olarak bu yavrularımızın bilgi ve donanım anlamında iyi yetiştirilerek güzel kademelerde yer almasını arzuluyor ve eğitimleri çok önemsiyoruz. İstiyoruz ki Çayırova’dan çıkan bir öğrencimiz tüm Türkiye’ye yaptığı bilimsel projelerle adını duyursun. Bu bağlamda elimizden gelen ne olursa yardım edeceğiz. Gençlerimiz, Türkiye’nin geleceği.” dedi. Gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yönetimine teşekkür etti.