AK ÇAYIROVA SAHADA!

28 Nisan 2015, Salı - 13:42

 

AK Parti Çayırova İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) İsmail Ballı Başkanlığında önceki gün AK Parti Kocaeli Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı İlyas Şeker’i Çayırova’da ağırladı.

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Meclis Üyeleri ve İlçe Yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen SKM Programı tüm hızıyla devam ederken, bir dizi ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla sohbet etti. İlk olarak Çayırova esnafını ziyaret eden Şeker ve Kılıç esnafın sorunlarını dinleyerek istişare de bulundular.

EV EV GEZİP DESTEK İSTEDİLER

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı İlyas Şeker ve AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç Çayırova’da ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla sohbet ettiler. Ziyaretlerinde 7 Haziran Genel Seçimlerin önemine vurgu yapan Şeker, “Vatandaşlarımız oylarının kıymetini bilmeli“ ve verilen her oyun vatandaş için sorumluluk taşıdığının altını çizerek gittiği her noktada vatandaşlardan destek istedi.

SEMAZEN’E BÜYÜK İLGİ

 

Ev ziyaretlerinin ardından kutlu doğum haftası münasebetiyle Çayırova Erzurum İspirliler Derneğinin düzenlemiş olduğu programa katılan AK Parti Kocaeli Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı İlyas Şeker, İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin yanı sıra vatandaşların ilgisi de büyüktü. Programın ardından Demirci, yapılan çalışmalardan kısaca bahsederek vatandaşlara bilgi verdi.

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki