Ak Çayırova Hız Kesmiyor

29 Nisan 2015, Çarşamba - 13:03

 

Çayırova Seçim Koordinasyon Merkezinin hazırlamış olduğu program kapsamında AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, gün boyu temaslarda bulundu.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi tüm hazırlıklarını tamamlayan AK Parti SKM (Çayırova Seçim Koordinasyon Merkezi), seçim çalışmaları kapsamında ilçeyi karış karış gezmeye devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’ün katılımı ile Şekerpınar Mahallesinde esnaf ziyaretleri ve ev toplantıları gerçekleştirildi. Şekerpınar Mahallesi Vatan Caddesinde başlayan esnaf ziyaretlerinde 7 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerin önemine değinen Aygün, vatandaşların destek ve dualarını istedi. İlçe Kadın kolları Başkanı Hacer Banu Çürüksulu Demir, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik ve teşkilat mensuplarının katıldığı program çerçevesinde AK Parti hükümetinin yerelde ve genelde yapmış olduğu hizmetler anlatıldı. Esnaf ziyareti sırasında gelen soruları da yanıtlayan Aygün “Bizim iktidarımız büyüyen ekonomisi ile bu günlere geldi. Yaptığımız hizmetlere bir bakmak gerekirse, bundan önceki iktidarların ne yaptığını iyi hatırlamak lazım. Yapılan hizmetlerin devamı ve sürekliliği sağlamak için AK Parti diyoruz.

AK Parti Çayırova Seçim Koordinasyon Merkezinin hazırlamış olduğu program kapsamında İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun ve ilçe yöneticileri gençlerle buluştu.

KILIÇ “HEPİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ”

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç gerçekleştirilen ziyarette gençlere yönelik konuşmasında hepsinin ayrı ayrı önemi olduğunu vurguladı. İlk defa oylarını kullanacak olan gençlere “daha yaşanılabilir bir Türkiye için hepinizin oyları önemli. Bir oy bir oydur düşüncesiyle bu zamana kadar çalışmalarımızı sürdürdük” dedi.  Kılıç, geçmiş dönemdeki iktidar partilerinin ve kendi iktidar dönemleri hakkında bilgisi olmayan gençlere geçmişten bugüne olan değişimler hakkında bilgi verdi. Kılıç “siz gençler için büyük önem taşıyan eğitimde yatırımlarının her geçen gün arttırdık” diyerek Hedeflerinin en iyi şartlarda en modern eğitim hizmeti sunmak olduğunun altını çizdi.

AYGÜN “BİZ SİZLERLE DAHA ÇOK BÜYÜYECEĞİZ”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ise gençlere yönelik en iyi hizmeti sunmak için bugüne kadar çalıştık. Bugünden sonra da gençlerin en iyi şekilde eğitim alabilmesi için çalışacağız. Aygün, gençlere seçim hakkında bilgi verirken, 2002 Türkiyesi ile günümüz Türkiyesini karşılaştırarak yapılan bütün çalışmaların öneminden bahsetti. Aygün, “hasta olsanız sigortanız ve paranız yoksa, size ne Devlet hastaneleri bakıyor ne de ilaç alabiliyorsunuz. Oysa şimdi her çocuk Devlet tarafından sigortaya alınmış durumda ve sigorta ya da Bağkur vs. şartı aranmaksızın istediği hastanede tedavi görebiliyor üstelik sıra yok, kuyruk yok. Derdinizi çok kolay ifade edebiliyorsunuz. Ders kitaplarını Devlet ücretsiz olarak zengin fakir her öğrenciye veriyor. Bütün bunlar ve daha fazlası geçmişten bugüne olan değişimler günümüz Türkiyesi için büyük anlam taşıyor” dedi. “Biz sizlerle daha çok büyüyeceğiz” diyen Aygün, gençlere olan önemini ve güvenini bir kez daha belirtti. “Ülkemizin önünü kapatan, dar gelen anayasadan artık kurtulmalıyız” dedi. Amaçlarının Türkiye’ye özgü yeni bir anayasa, başkanlık sistemi ve çözüm süreci olduğunu belirtti. “Kendimize özgü bir çözüm süreciyle bunun üstesinden gelebiliriz. Yeni anayasa acilen yapılmalı. Sınırları aşan büyük devlet olmamızın ön şart yeni anayasadır” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki