AK Çayırova Gençleri Buluşturdu

AK Çayırova Gençleri Buluşturdu
08 Haziran 2016, Çarşamba - 15:24

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Çayırova Gençlik Kolları yönetimi gençleri bir araya getirerek kitap okuma alışkanlığını kazanmalarını sağlamak için kitap okuyorlar daha sonra ise sinevizyon izletip siyasetle alakalı bilgi veriyorlar.

GENÇLİĞİ TOPLADI

 İlçe gençleriyle birçok aktivite  gerçekleştirerek bir araya gelen AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, ramazan öncesi AK Nesil grubuna piknik düzenleyerek  gençlerle bir araya geldi.

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları AK Nesil grubu olarak toplandılar. AK Parti Çayırova Gençlik Kolları İbrahim Güler’in Başkanlığı’nda toplanan gençlik ramazan öncesi bir araya gelerek geleceğe dair konuştular. Güler gençlere hitaben yaptığı konuşma da “Bir toplumun veya bir milletin geleceği ancak gençlerin var olduğu sürece vardır. Gençlik var ise gelecek de vardır. Sizlere teşekkür ediyorum. Niye teşekkür ediyorum biliyor musunuz? Siyaset yaptığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Siyaset yapmak öyle kolay bir şey değildir. Bu zamanda bizlerin yanında yer aldığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki