AK ÇAYIROVA DURMUYOR

24 Mart 2015, Salı - 10:48

 

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı SKM programları çerçevesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ederken taziye, esnaf, hasta, yaşlı ve sivil toplum kuruluşlarına da ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı hız kesmeden ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yönetim kurulu üyelerinin birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlere her gün bir yenisi daha ekleniyor. SKM programları çerçevesinde kapı kapı dolaşan Çayırova İlçe Teşkilatı gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşın sorunlarını dinlerken çözüm için ortak nokta arıyorlar. Yapılan ev ziyaretlerinde hasta ve yaşlıların dertlerini dinleyen İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri vatandaşların her daim yanlarında olduğunun altını çizdi.

ESNAFIN DA YANINDA

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile SKM programları çerçevesinde yapılan ev ziyaretlerinin yanı sıra Çayırova esnafını da unutmuyor. Çayırova esnafının sorunlarını dinleyen ve çözüm bulmak için çalışan Başkan Kılıç, Çayırova esnafının kendileri için önemli olduğunu ve Çayırova esnafının daima yanında olacağını dile getirdi. Çayırova esnafı ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Kılıç, 7 Haziran genel seçimleri ile ilgili de bilgi verdi. Kılıç, seçim hedeflerinin yüksek olduğunun altını çizerek yüzde 65 oranında başarı hedefinin olduğunu söyleyerek, AK Parti olarak Çayırova’da önemli işlere imza atıldığını ve Çayırova halkına güvendiklerini dile getiren Kılıç, AK Parti olarak Çayırova’da hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki