AK Çayırova Bayramlaşmada Buluştu

AK Çayırova Bayramlaşmada Buluştu
14 Eylül 2016, Çarşamba - 10:40

AK Parti Kocaeli Milletvekili M.Akif Yılmaz, bayramın ikinci günü gittiği Çayırova teşkilat bayramlaşma programında birlik ve beraberlik mesajları verdi.


AK parti Çayırova İlçe teşkilatı bayramlaşma programına katılan milletvekili M.Akif Yılmaz, kalabalık partili topluluğu ile karşılaştı. Programa ev sahipliği yapan AK Parti  Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç yaptığı konuşmada; ” Bayramlar bizim vazgeçilmez değerlerimizdir, ülkemizin huzur, barış, içinde bir bayram yaşamasını arzuluyoruz ” dedi.


Daha sonra söz alan milletvekili Yılmaz, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşliklerin pekiştiği günler olduğuna dikkat çekti. M. Akif Yılmaz yaptığı konuşmada; ” Öncelikle tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum dedi.

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci yaptığı konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi ülkemizin huzurlu bir şekilde birliğimizi ve beraberliğimizi hiçbir gücün bozamayacağını belirterek Çayırovada halkımıza en iyi hizmetleri vermekteyiz diyerek sözlerini noktaladı.

Çayırova ilçe teşkilatları bayramlaşma programına Kocaeli AK Parti milletvekili M. Akif Yılmaz, Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yönetimi, Kocaeli AK Parti il yöneticileri İdris Demir, Ayşin Balcılar, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partililer bayramlaşmada yerlerini aldılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki