Ahmet Pekin Adaylığını Açıkladı

Ahmet Pekin Adaylığını Açıkladı
15 Ağustos 2016, Pazartesi - 11:43

Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 4 Eylül’de yapılacak olan ilk kongresi için odanın kurucu başkanı Ahmet Pekin’de Antikkapı’da gerçekleştirilen programa üyelerin büyük kısmının katılımı ile adaylığını açıkladı.

Antikkapı’da gerçekleşen programa Türkiye Emlak Müşavirleri Konfederasyonu Genel Başkanı Hacı Ali Taylan, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Durmuş,Mersin Emlakçılar Odası Başkanı Yavuz Selim, Sakarya Oda Başkanı Selçuk Başkan, Denizli Oda Başkanı Hakan Arslan, Ankara Oda Başkanı Ahmet Rıfat Tekin, Marmara Emlakçı Müşavirler Odası Başkan Adnan Yeşiltaş, İstanbul Oda Başkanı Yaşar Ovalı ve çok sayıda emlakçı katıldı.

YENİ ÇÖZÜMLER ÜRETMEYE TALİBİM
Pekin, "Sayın Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu Genel Başkanım, çok kıymetli hazirun, değerli meslektaşlarım, yaklaşık 20 yıllık meslek hayatım, uzun yıllar içinde bulunduğum meslek kuruluşları, akabinde mesleğimize daha sağlıklı hizmet vermek için gerekliliğini hepimizin bildiği meslek odamızın kuruluş yetkisini almak adına geçirdiğimiz iki yıllık süreç ve yetkiyi aldıktan sonraki son dokuz aylık dönemde ekibimizle birlikte gece gündüz çalıştık. Bu dönemde kurumsallaşma çalışmalarına ciddi emekler verdik. Yerimizi tuttuk, tefrişini yaptık ve gelecek ile ilgili neler yapabileceğimizin çalışmaları içerisine girdik. Meslek hayatım ve meslek örgütlerinde aldığım görevler dolayısı ile esnafımızın ve özellikle de sektörümüzün sorunlarını en iyi bilenlerdenim.
Çalışma ekibim ve siz değerli meslektaşlarım ile birlikte esnafımızın sorunlarına yeni çözümler üretmeye talibim. Bu bir anlamda benim ve dolayısı ile hepimizin geçim kaynağımız olan ve bugün burada olmama vesile olan mesleğimize vefa borcumuzdur. El ele vererek kişisel ikbal kaygılarını bir kenara bırakarak, mesleğimizin daha ileriye taşınması, gelecek nesillere ve genç kardeşlerimize daha saygın  daha etkili ve sektöründe ülke genelinde söz sahibi bir yapı oluşturmak için tüm meslektaşlarımızın da fikirlerine ve desteklerine ihtiyacımız vardır. Bugün burada bu fidanın ilk tohumlarını atacağız ve can suyunu vereceğiz" dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki