“Adaylar önseçimle belirlenecek”

15 Ekim 2014, Çarşamba - 12:02

 

CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş önceki akşam Gebze Mevlana Mahallesi ve Sultanorhan Mahallesi’nde mahalle toplantıları gerçekleştirdi. Mahalle toplantılarında konuşma yapan Vekil Güneş, “Önümüzdeki seçimlerde parti olarak tüzüğü uygulayarak adayları önseçimle belirleyeceğiz” dedi.

 

Mevlana Mahallesi’ndeki toplantıda ülke ve bölge gündemiyle ilgili olarak önemli açıklamalarda bulunan Vekil Güneş, “Türkiye’nin önündeki bu seçim çok önemli. Bu seçimde ülkenin rejiminin ne olacağı belli olacak. Bugün cumhurbaşkanının tarafsız olmadığını görüyoruz. Hala bir AKP’li gibi davranıyor” dedi. Seçimlerle ilgili olarak CHP’nin ne yapacağına yönelik Güneş şunları söyledi, “CHP olarak tüzük neyse o uygulanacak ve önseçim olacak. En doğru seçim budur. Kim üyeden daha fazla oy alırsa ona göre sıralama olur” dedi.

“GEBZE ÖKSÜZ VE YETİM”

 

Gebze’nin kötü yönetildiği belirten Güneş, “Gebze’de ciddi bir trafik sorunu var. Yerel yöneticiler bu soruna çözüm bulma noktasında bir proje veya çalışma yapmıyorlar. Gebze’yi öksüz ve yetim olarak görüyorum” diye konuştu. Vekil Güneş’e toplantılarda CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar, CHP Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Bulut, CHP Gebze ilçe yöneticileri, eski belediye meclis üyesi Cihangir Orhan ve partililer eşlik etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki