ADAY DEĞİL BELEDİYE BAŞKANI BELLİ OLACAK.

Çayırova Saadet partisi ilçe teşkilatı Aday tanıtım toplantısı öncesinde basın ile bir araya geldi.Özçelik ;Biz aday değil Çayırova belediye başkanını açıklayacağız.
09 Ocak 2014, Perşembe - 16:33

 

Zeki Özçelik başkanlığında yapılan kahvaltılı toplantıya ilçe başkanı İlhami Bayrak, ilçe yöneticileri Muzaffer Çetin, Mustafa Ballı, Mehmet Saraç katlım gösterdi. Toplantıda saadet partisinin aday tanıtım sürecinin nasıl işlendiği anlatılırken, Pazar günü yapılacak olan aday tanıtım programı hakkında bilgiler verildi.

Programda kısa bir konuşma yapan belediye başkan aday adayı Muzaffer Çetin, bizden daha büyük aday adaylarımız var, görev kime verilirse verilsin biz olmuş gibi çalışmalarımızı yapacağız Çayırova belediyesine milli görüş bayrağını dikeceğiz şeklinde konuştu.

Daha sonra konuşma yapan ilçe başkanı İlhami bayrak ise ne görev verilirse verilsin biz canı gönülden göreve hazırız görev bilincimizi hiç yitirmedik dedi.

İlçe karargah başkanı Zeki Özçelik daha sonraki konuşmalarında 12 Ocak 2014 de yapılacak olan aday tanıtım toplantısına tüm halkımızı davet ediyoruz, ilçe binasının önündeki yapılacak olan programın ise Pazar günü saat 14.30 da olduğunu, yolun trafiğe kapatılarak yapılacak olan aday tanıtımına herkesi bekliyoruz dedi. Özçelik konuşmasında Saadet partisinin aday belirleme süreci ile ilgili bilgi verirken, aday belirlememiz ilk önce seçmene sorularak isimleri belirledik, daha sonra ilçe teşkilatında yapılan temayül sonucunda çıkan dört isim bir üst kurula, daha sonra il yönetimine daha sonra ise genel merkeze gönderilerek adayımızı belli ettik şeklinde açıkladı. Özçelik, Saadet partisi adayını açıkladığı gün Çayırova’nın belediye başkanının belli olduğu gündür diyerek iddialı bir konuşma yaptı. Özçelik, inanıyorum ki biz Çayırova belediyesini kayıtsız şartsız bu iktidarın elinde alarak belediyeyi milli görüşlü yapacağız. İktidarın elindeki belediyeleri eleştiren Özçelik, belediyelerde günü birilik planlar yapılıyor. Geleceğe yatırım yapılmıyor bu günü yaşamaya bakıyorlar dedi. Saadet partisi belediyeleri eline aldığı zaman ilçenin elli yüz yıllık geleceğini inşa edecek çalışmalar yapacak dedi. Toplantı toplu resim çekiminin ardından son buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki