Acun Ilıcalı yeteneğini Kocaeli’de aradı

22 Kasım 2015, Pazar - 12:56

 

TV8 ekranlarında milyonların izlediği O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Ver Fırına ve En Zayıf Halka yarışmalarının Kocaeli seçmeleri ilimizde gerçekleştirildi. Elemelerde yaklaşık 350 kişi ter döktü

TV8 ekranlarında milyonlar tarafından izlenen yarışmaları O Ses Türkiye, En Zayıf Halka, Ver Fırına ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarının ilimizdeki seçmeleri bu yılda Wes Hotel’de gerçekleştirildi. Bu yılki seçmeler için geçtiğimiz yıl olduğu gibi Wes Hotel’i tercih eden Acun Medya grubu, gün boyu yaklaşık 350 kişiyi izledi. Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, 4 yetenek yarışması kuyruklar oluşturuldu ve ön çekimler yapıldı. 4 kişilik ekip ile yarışmacıların vtrleri çekildi. Çekilen vtrler jüri tarafından izlenecek ve beğenilen isimler büyük elemelere çağırılacak.

HEYECANLA BEKLEYECEKLER
Wes Hotel’de saat 12.00 itibariyle başlayan seçmeler akşam saat saat 19.00’a kadar devam edecek. İki yarışma için ilimizden 350 kişi vtr karşısına geçerek yeteneklerini sergiledi. Kendilerine sıra gelmesini bekleyen onlarca İzmitli, Wes Hotel önünde de hünerlerini sergiledi. ‘O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, Ver Fırına ve En Zayıf Halka yarışmalarının Kocaeli elemeleri için sonuçların önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki