AÇILIŞTA GÖVDE GÖSTERİSİ

Yenimahalle muhtar adayı Ali Karagöz seçim irtibat bürosunu önceki gün açtı. Yenimahallenin sevilen isimlerinden Muhtar adayı Ali Karagöz seçim irtibat bürosunun açılışında adete gövde gösterisi yaptı.
24 Şubat 2014, Pazartesi - 15:22

Yerel seçimler yaklaştıkça muhtar adaylarıda kendilerini göstermeye başladılar.Yenimahallenin iddialı muhtar adaylarından Ali Karagöz Yenimahalle’de seçim broşunu görkemli bir törenle hizmete soktu.40 senedir Yenimahalle’de ikamet eden Karagöz Seçimlerin favori isimlerinden olduğunu bir kez daha gösterdi. Seçim irtibat bürosunu hizmete açan Karagöz;Yenimahalleliye hizmet etmek için bu yola çıktım.Yenimahalleli bana gösterdiği teveccühü boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacağım,Yenimahaleli özlediği hizmete İnşallah 31 Mart sabahı itibariyle kavuşacak dedi.

SİYASİLER YALNIZ BIRAKMADI

Seçim irtibat bürosununun açılışına CHP Çayırova belediye başkan adayı Timur Koç,MHP Çayırova belediye başkan adayı İskender Turan,Ak parti Çayırova belediye başkan adayı Şevki Demirci, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetimleri,siviltoplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda vatandaş iştirak etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki