Acil Sağlık Hizmetleri toplantısı düzenlendi

Acil Sağlık Hizmetleri toplantısı düzenlendi
27 Mayıs 2016, Cuma - 11:19

2016 Yılı Nisan Ayı ASKOM (İl Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu) ve Hastaneler Arası Sevkleri Değerlendirme ve Denetleme Komisyonu toplantısı düzenlendi.

ASKOM  ve Hastaneler Arası Sevkleri Değerlendirme ve Denetleme Komisyonu toplantısı, SEKA   Devlet Hastanesi Toplantı Salonunda   il Sağlık Müdürü Uz. Dr. Mürsel Durmaz   başkanlığında, KHB Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Şenol Ergüney, Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. Muhammed Duran,   dr. Arzu Aşı, Dr. Pınar Özkır Sönmez   acil Ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. Nurullah Ege, İl Ambulans Servisi Başhekim Yardımcıları,   derince Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Başhekimi   Doç. Dr. Mustafa Coşkun   ile Kamu ve Özel Hastane Başhekimlerinin   katılımıyla düzenlendi.

ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ 

Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğünün sunumuyla başlayan toplantıda, hastane öncesi 112 Acil Sağlık Hizmetleri ile hastane acil servislerinin 2016 yılı çalışmaları değerlendirildi. İlimiz genelinde sunulan hizmetin paydaş kurumlar ile işbirliği içerisinde aksatılmadan sürdürülmesi, vatandaşlarımıza sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması ve işleyişinin kolaylaştırılması amacıyla atılacak adımlar ile hizmetin sunumunda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşülerek önemli kararlar alındı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki