ACI VE KANDAN BESLENENLERE KARŞI DİK DURACAĞIZ!

ACI VE KANDAN BESLENENLERE KARŞI DİK DURACAĞIZ!
14 Mart 2016, Pazartesi - 23:46

 

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin TARHAN,13 Mart 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Saldırıyı kınayan Tarhan, “Acı ve kandan beslenenlere karşı dik duracağız” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın açıklaması şöyle;

“13 Mart 2016 tarihinde Ankara’da terörün karanlık yüzü bir kez daha kendini göstermiştir.

Ülkemizin başkenti son 5 ay içinde 3’ncü defa terör eylemi ile sarsılmıştır. Söz konusu saldırılar karşısında “Güvenlik zaafiyeti yok” benzeri açıklamalar, yitirdiğimiz yurttaşlarımıza ve ailelerine karşı en hafif tabir ile saygısızlıktır.

Terörü her nereden gelirse gelsin şiddetle kınıyoruz.Ülkemizde süregelen kaos ortamının bir an önce bitirilmesi gerektiğini bir kez daha ifade ediyoruz.

Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde,toplumsal barış ve huzurumuza yönelik bu saldırılar karşısında kararlılıkla duracaktır.

Bir kez daha belirtmek isterim ki;Teröre alışmadık, alışmayacağız. Kararlılıkla terörün ve terörden medet uman odakların karşısında olacağız. Terör karşısında gerekli önlemleri almayanlar hem halkın vicdanında, hem de bağımsız mahkemeler önünde hukuk çerçevesinde hesap verecektir. Siyaset kurumu bir an önce Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında çözümü üretmelidir.

Bilinmelidir ki; siyaset, bahane değil çözüm üretme yeridir.

Bilinmelidir ki; kişisel hırslar uğruna oluşturulan yönetim zaafiyeti, bu güzelim ülkede anaları ağlatmaktadır.

Bu nedenle siyasi sorumlular hesap vermelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle;13 Mart’ta gerçekleştirilen hain saldırı sonucunda hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, acılı ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılara da acil şifalar diliyorum”


 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki