9 yıldır kardeşini arıyor

9 yıldır kardeşini arıyor
16 Mart 2016, Çarşamba - 13:19

Gölcük’te oturan Mustafa Şahin, 2007 yılında çalıştığı iş yerinden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen 23 yaşındaki kardeşi Mahmut Şahin’den bugüne kadar haber alamadı. 9 yıldır aramadıkları yer kalmayan ağabeyi, kardeşinin hayatta olup olmadığını bile bilmiyor.

Gölcük Şehitler Mahallesi Malazgirt Caddesi No:60’da oturan merhum Sabri ile Cemile Şahin’in 3 çocuğundan birisi olan Mahmut Şahin (32) Değirmendere’de bulunan Astakoz isimli gece kulübünde çalışıyordu. Son olarak 2007 yılı Nisan ayında Gölcük’ten tuttuğu taksi ile D-130 karayolu Değirmendere mevkiinde bulunan Artvinliler meyhanesine arkadaşları ile birlikte oturmaya gitmişti. 

SAVCILIĞA BAŞVURDULAR

Arkadaşları ile oturduktan sonra gecenin ilerleyen saatlerinde yeniden işyerine dönen Mahmut Şahin’den o geceden sonra bir daha haber alınamadı. Kayıp Şahin’in ablası Remziye Şahin Antalya’da çalışan kardeşi Mustafa Şahin’i aradı ve “Mahmut üç gündür eve gelmedi” diye söyledi. Olayın üzerine bir hafta daha eve gelmeyince tüm aile harekete geçerek Gölcük Cumhuriyet Başsavcılığı'na kayıp başvurusunda bulundu. 
HER YERE SORDULAR

9 yıl boyunca aramadıkları yer kalmayan Şahin ailesinin girmedikleri mekan resmi kurum kalmadı. Aile, Mahmut Şahin’in başına bir şey geldiğini tahmin ediyor.

Mustafa Şahin kardeşinin hiç değilse cenazesini bulmak ve mezarının başında duasını etmek istiyor. Tüm resmi kurumlarda kayıp başvurusu yapan aileye, İl Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri de yeniden yardımcı olacak. Soruşturma kapsamında baştan aşağı incelemesi yapılacak ve Mahmut Şahin’e ulaşmak için tüm imkanlar sağlanacak.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki