“7 Haziran hesap günü”

08 Mart 2015, Pazar - 23:36

7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu söyleyen MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, ‘7 Haziran seçimleri hesap günüdür. Görev seferberliği yaparak, MHP kötü gidişe el koyacaktır.’ 

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, dün düzenlediği kahvaltıda tüm mahalle başkanları ile biraraya geldi. Toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Taşdemir, 7 Haziran seçimlerinin hesap günü olduğunu söyledi.

DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY YOK

MHP’nin Gebze’de 7 Haziran seçimleri hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürdüğünü söyleyen MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, ‘Amacımız MHP’yi Gebze’de ve tüm Türkiye’de birinci parti yapmaktır. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün Gebze’yi yönetenlere baktığımız da Gebze 5 yıl önce nasılsa şimdi de aynı. Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze’ye yakışan ve kalıcı hizmetler yapmadı. Trafik ve Sağlık başta olmak üzere hiçbir sorun çözülmüş değil. Adnan Bey gittiği her yerde 5 yıl önce söylediklerinin aynısını söyleyip duruyor. Kalıcı çözümler bulunmuyor’ dedi.

MHP DURUMA EL KOYACAK

Gebze Belediyesinin durumun çok kötü olduğunu söyleyen Taşdemir ‘ Sözde değil, özde Gebze’li olunması gerekiyor. 7 Haziran Genel seçimleri hesap günü olacak. Bu seçimler iktidara geldiğimizde yapılan bütün yanlışların hesabını bir bir soracağız. Ekip olarak görev seferberliği ilan ettik. MHP artık duruma el koyacak” ifadelerinde bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki