6 buçuk milyon TL kar hedefimiz var

28 Eylül 2015, Pazartesi - 23:11

 

 

 

İzmit Orman İşletme Müdürlüğü personeli işletme müdürlüğü lokalinde bayramlaştı. Bayramlaşmada konuşan İzmit Orman İşletme Müdürü Abdullah Duman, “6 buçuk milyon TL kar hedefimiz var” dedi

 

Kurban Bayramı münasebetiyle İzmit Orman İşletme Müdürlüğü personeli bayramlaştı. İzmit Orman İşletme Müdürlüğü lokalinde gerçekleştirilen bayramlaşmaya, İzmit Orman İşletme Müdürü Abdullah Duman, İzmit Orman İşletme Müdür Yardımcısı Hacı Ahmet Çiçek, Kadastro Mülkiyet Şefi İlke Hilal Şensöz, İzmit Orman İşletme Şefi İlker Özoğlu, Taşköprü Orman İşletme Şefi Hakan Mercan, Derince Orman İşletme Şefi Gökhan Uludaş, Ağaçlandırma ve Toprak Muhafaza Şefi Yaşar Özbaş İşletme Saymanı Mustafa Akay ve İzmit Orman İşletme personeli katıldı.

 

DAHA GÜZEL BAKMAK İÇİN
Kurban Bayramı’nın önemine değinen Müdür Abdullah Duman , “Bayramlar küslüklerin, kırgınlıkların unutulması gereken zamanlardır. Hem ülke, hem kurum hem de kişisel anlamında kırgınlıkların olmadığı bir yıl geçirmeyi diliyorum. Hayatımızdan kırgınlıkları çıkarırsak hayata daha olumlu ve daha güzel bakmış oluruz. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun” dedi.

 

BİRLİK MESAJI VERDİ
Son zamanlarda çıkan haberlerin rahatsız edici ve üzücü olduğunu vurgulayan Müdür Duman, “Gayretlerimiz birliğimize düşman olanların bertaraf edilmesinden yana. Ülke olarak hedeflerimiz var. Örnek bir ülkeyiz. Diğer Müslüman ülkeler bizi ağabey olarak görüyor. Onlara yardım etmek için güçlü olmalıyız. Onların başı sıkışınca gidecek bir Türkiye’si var. Oysaki bizim başka bir Türkiye’miz yok. Bu nedenle güçlü olmalıyız” dedi.

 

YANGINLARA KARŞI TETİKTEYİZ
2015 yılının geçen yıla göre daha kurak geçtiğini ifade eden Müdür Duman, “Müdürlüğümüz yangına hassaslık konusunda 1. derece hassaslığa sahip. Yangın riskimiz çok yüksek. Bu yıl 13 yangına müdahale ettik. Şuanda büyük bir kaybımız yok. 65 işçi arkadaşımız yangın ekibinde çalışmakta. Üstun gayretleri ve çalışmaları sayesinde yangınlara zamanında müdahale ettik. Ve her an tetikteyiz. Havaların serinlemesi ve yağışların gelmesiyle birlikte işimiz biraz daha hafifleyecek” dedi.

 

LOKOMOTİF KONUMUNDAYIZ
Önümüzdeki yılın kar hedefini açıklayan Müdür Duman, “Üretim açısından bu yıl daha iyiyiz. 6 buçuk milyon TL kar hedefimiz var. Bölge müdürlüğünün lokomotifi konumundayız. Ağaçlandırma ve silvi kültür bakımında üst seviyedeyiz. Endüstriyel plantasyon anlamında Türkiye’deki ilk işletmelerindeniz. Birikmiş olan isleriniz nedeniyle ekim sonu kasım başı gibi dikim islerine başlıyoruz.2016 yılı bütçe görüşmelerimizi bayramdan önce yaptık. Programlarımızı yüzde 100 gerçekleştirme hedefindeyiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki