3 ilçede sular kesilecek

10 Kasım 2015, Salı - 14:10

İSU İzmit, Darıca ve Gebze ilçesinde 6 saatlik su kesintisi olacağını duyurdu.

İZMİT’TE 6 SAATLİK KESİNTİSİ

İzmit’te meydana gelecek su kesintisiyle ilgili İSU’dan yapılan açıklamda şu ifadelere yer verildi:

“Kurumumuz ekipleri tarafından İzmit İlçesi Zirve Depo çıkış hattında deplase bağlantı çalışması yapılacaktır.Söz konusu çalışma nedeni ile 11 Kasım Çarşamba günü saat 00:00 ile 12 Kasım Perşembe günü saat 06:00 arasında olmak üzere 6 saat süre ile su kesintisi yapılacaktır.

Su kesintisinden; İzmit ilçesine bağlı Yeni Mahalle; Gazi Adalı Sk., Bilge Sk., Ayaz Sk., Çimen Sk., Zülbiye Sk., Buse Sk., Senem Sk. Köroğlu Sk., Şiir Sk. ve Radar Cd.Serdar Mahallesi; Menzil Sk., Küme Evler, Volkan Sk., Orkide Sk., Irak Kont. Burak Sk. etkilenecektir.Belirtilen bölgelerde yer alan abonelerin su kesintisine karşı gerekli önlemleri almaları gerekmektedir.”

GEBZE VE DARICA’DA DA SULAR KESİLECEK

Gebze ve Darıca’daki kesintiyle ilgili İSU Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:“Kurumumuz ekipleri tarafından Darıca ve Gebze ilçesinin belli bölgelerini besleyen Gebze Aşıroğlu Caddesi üzerindeki (Sarkuysan camii önü) 700 mm çapında çelik isale hattında arıza çalışması yapılacaktır.Söz konusu çalışma nedeni ile 10 Kasım Salı günü saat 00:00 ile 11 Kasım Çarşamba günü saat 06:00 arasında olmak üzere 6 saat süre ile su kesintisi yapılacaktır.Su kesintisinden;Darıca İlçe: Nenehatun Mh., Osmangazi Mh., Emek Mh., Piri Reis, Fevzi Çakmak, Bağlarbaşı ve Camii Mahallelerinin üst kısımlarıGebze İlçe: Beylikbağı Mahallesinin Aşıroğlu Caddesi ve Çelikoğlu Caddesi ile Saygın Sokağın arasında kalan bölge, Cumhuriyet Mahallesinin Çayırova tren istasyonu ile Burak Reis Caddesi arasında kalan bölge etkilenecektir.Belirtilen bölgelerde yer alan abonelerin su kesintisine karşı gerekli önlemleri almaları gerekmektedir.”

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki