22 yaşındaki gençten 2 aydır haber alınamıyor

22 yaşındaki gençten 2 aydır haber alınamıyor
28 Temmuz 2016, Perşembe - 14:19

 

Küçük ailesi, 1 Haziran 2016 tarihinde üniversitede final sınavına giden ve sınav çıkışından sonra bir daha kendisinden haber alamadıkları 22 yaşındaki oğulları Burak Küçük’ü 2 aydır sokak sokak arıyor. 
Kütahya’da yaşayan Küçük ailesi, 2 aydır kayıp olan çocuklarını şehir şehir, sokak sokak her direğe, camiye kayıp ilanı asarak bulmaya çalışıyor. 1 Haziran 2016 tarihinde Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Manavgat Meslek Yüksek Okulu’nda İşletme Yönetimi okuyan 22 yaşındaki Burak Küçük, dönem sonunda yapılan final sınavına girdikten sonra kayıplara karıştı. Yaklaşık 2 aydır kayıp olan Burak Küçük’ü bulmak isteyen ailesi çocuklarını başta Manavgat olmak üzere, yaşadıkları Kütahya ve 2012-2014 yılları arasında Kocaeli Üniversitesinde Felsefe bölümünde okuduğu için Kocaeli’de sokak sokak aramaya devam ediyor.
“Okulundaki sınavından çıktıktan sonra bir daha evine dönmedi”
1 Haziran’dan bu yana çocuklarını aradıklarını söyleyen anne Yasemin Küçük, “Oğlum 1 Haziran’dan beri kayıp onu arıyorum. Antalya Manavgat’ta okulunda sınavından çıktıktan sonra bir daha evine dönmedi. 2 gün telefonlarına ulaşamadım. Ulaşamayınca ev arkadaşını aradım ve eve dönmediğini öğrendim. Hemen kayıp müracaatımı yaptım. Polisimiz gereken her şeyi yaptı ama hiçbir şey bulamadık” dedi.
“Tek isteğim oğlumu bulmak”
Önceden Kocaeli Üniversitesinde okuduğu için çocuğunu Kocaeli’de aramaya geldiğini belirten Küçük, “Bütün arkadaşları ile görüştü. Okul ve ev arkadaşları ile görüştüler. 2 sene önce Kocaeli Üniversitesi’nde okumuştu. Bende düşündüm ki, oğlum Kocaeli’de bir arkadaş çevresi edinmiştir, belki Kocaeli’ye gelmiştir diye. Onun için birde Kocaeli’ye aramaya geldim. Tek isteğim oğlumu bulmak. Benim bir tek oğlum var, başka evladım yok” şeklinde konuştu.
“Allah rızası için görürlerse haber versinler”
Astıkları kayıp ilanlarında çocuklarını görenlere duyanlara seslenen anne Yasemin Küçük, “Allah rızası için kim görürse görsün oğlum benim kayıp. Başka evladım yok, evladıma kavuşmak istiyorum. Allah rızası için görürlerse haber versinler” ifadelerini kullandı.
“Bizlere verilen numaralardan ulaşırsa bize dünyaları vermiş olur”
2 aydır kendisinden haber alınamayan Burak Küçük’ün Kocaeli’nin Darıca ilçesinde öğretmenlik yapan teyzesi Havva Aşkın, “Yeğenim 2 yıl önce burada okumuştu. Belki bir umut buraya gelmiştir, burada ki arkadaşları ile görüşmüştür diye her yerde onu aramaya başladık. Tek umudumuz sağ olması. Sağ olduğunu bilsek bize yeter. Lütfen gören duyan bilen varsa bizlere verilen numaralardan ulaşırsa bize dünyaları vermiş olur” şeklinde konuştu.
Çocuklarının bulunmasını isteyen aile, çocuklarını görenlerden yardım isteyerek 0545 510 9047 ve 0542 715 3744 numaralı telefonları aramalarını istediler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki