2019’a Büyük Çalışmalar Gerçekleştiriyorlar

2019’a Büyük Çalışmalar Gerçekleştiriyorlar
03 Nisan 2016, Pazar - 18:59

Milliyetçi Hareket Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, mahalle başkanları ve ilçe yönetimi ile kahvaltılı programda bir araya geldi

 

MHP İzmit İlçe Yönetimi, parti teşkilatı ve mahalle başkanları ile Cafe Negra’da gerçekleştirilen kahvaltılı programda buluştu. Mahalle teşkilatlarının sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda teşkilatın sorunları ve geleceğe yönelik gerçekleştirilecek projeler mahalle başkanları ile paylaşıldı.

 

MHP OY ORANLARINA BAKARAK ANLAŞILMAZ

Programın açılış konuşmasını MHP’nin merhum Lideri Alparslan Türkeş’i anarak başlayan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “Başbuğumuz Lefkoşa’da başlayıp Ankara’da sonlanan 80 yıllık yaşamında zorluklardan asla yılmamıştır. Boyutu ne olursa olsun hiçbir tehditten korkmamıştır. Başbuğumuz İnandığı doğrularından tertemiz hedeflerimizden en ufak bir taviz vermemiştir. Türk siyasetine yeni bir soluk, yeni bir vizyon getirmiştir.  Türk Milliyetçilerinin fikir sahnesinden siyaset sahnesine inmesine vesile olmuştur. Şunu da unutmamalıyız ki Milliyetçi Hareket Partisi yalnızca oy oranlarına bakılarak anlaşılmaz. Türkiye haritasını değişik renklere boyanması ile tasvirler edilemez" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki