11 yaşındaki yeğenine tecavüz etti!

11 yaşındaki yeğenine cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılanan sanık 23 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
06 Mart 2015, Cuma - 23:12

 
 
Diyarbakır 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasında sanık B.O, mağdur M.M.O'nun annesi N.O ile babası A.O ve avukatları hazır bulundu. Cumhuriyet savcısı mahkemeye sunduğu mütalaasında, sanığın, suçun vasıf ve mahiyeti, mevcut delil durumu, suçun işlendiğini gösteren somut deliller göz önünde bulundurularak cezalandırılmasını talep etti. - Mağdurun ailesi: "Sanık suçsuz" Mağdur M.M.O'nun babası A.O, kardeşi olan sanık B.O'nun suçsuz olduğunu savunarak, tahliyesini talep etti. Mağdurun annesi N.O da sanığın suçsuz olduğunu ileri sürdü. Sanığın avukatı Sidar Demiroğlu savunmasında, polislerin düzenlemiş olduğu tutanak içeriği ile mağdurun beyan ettiği hususların çelişkili olduğunu savundu. Sanık B.O da tahliye talebinde bulundu. 
 
Karar
 
Mahkeme heyeti, sanık B.O'yu "Cinsel istismar" ve "Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından 23 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırdı.
 
Olay Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde 10 Haziran 2013'te sanık B.O, otomobilinde yeğeni M.M.O'ya cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla devriye gezen polis ekiplerince gözaltına alınmıştı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki