1 Nisan’da Cumhuriyet Meydanına

23 Mart 2015, Pazartesi - 11:59

 

Okuma kültürü, okuma alışkanlığı” konusunda tüm Türkiye'de ilgi uyandırarak kitaba, kütüphaneye ilgi çekmek, farkındalık yaratmak ve toplumsal fayda sağlamak amacıyla “81 İlde Kitap Okuyoruz” etkinliği bu yıl 1 Nisan’da Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek.

 

 

 

Gebze Cumhuriyet Meydanı’nda “Kitap Okuma Etkinliği”1 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek. Gebze İlçe Halk Kütüphane Müdürlüğünce Kütüphaneler Haftası etkinliği çerçevesinde Gebze Cumhuriyet meydanında bu yılda da kitapseverler yarım saat boyunca farkındalık yaratmak amacıyla kitap okuyacak. Geçen yılda da düzenlenen ve büyük ilgi gören kitap okuma etkinliğine pek çok kurum ve kuruluş da destek verecek.

CUMHURİYET MEYDANINDA YAPILACAK

“Okuma kültürü, okuma alışkanlığı” konusunda tüm Türkiye’de ilgi uyandırarak kitaba, kütüphaneye ilgi çekmek, farkındalık yaratmak ve toplumsal fayda sağlamak amacıyla “81 İlde Kitap Okuyoruz” etkinliği 1 Nisan tarihinde Kütüphaneler Haftası kapsamında Gebze Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilecek. Bu yılda da Cumhuriyet Meydanı yarım saat boyunca kitapseverlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki